Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  25 Жовтня 2018, 17:10

МІП в зоні ООС: На території Мирненської селищної ради в ефірі присутні 5 українських каналів

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Мирненської селищної ради Бойківського (Тельманівського) району Донецької області.

«До лінії розмежування – 10 км. На аналогову антену ловить «Інтер», ТРК «Україна», СТБ, ICTV, «Донбас» та маріупольська «Сігма». Попадаються і російські канали, залежно від розташування. Щодо Т2 – то у більшості виключно українські канали, хоча проскакують і російські у декого», - повідомив радник Міністра інформаційної політики з питань відновлення мовлення, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

За словами голови селищної ради Миколи Лавринюка, у селі дуже поширене супутникове ТБ, у пакеті - більше половини українських каналів. Близько 60% мешканців мають кабельний інтернет (вартість найдешевшого пакета – 50 грн на місяць), проте бувають збої, іноді на день чи два.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України побудовано три телевежі: на горі Карачун поблизу Краматорська Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).


Перейти до списку публікацій