Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  22 Жовтня 2018, 10:10

МІП в зоні ООС: Прикордонники в Донецькій області забезпечені українським ефірним та цифровим ТБ

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території однієї з прикордонних застав у Донецькій області.

«Є ефірне мовлення, а також є Т2 в розташуванні, де відпочивають прикордонники, та якість сигналів різна», - повідомив радник Міністра інформаційної політики з питань відновлення мовлення, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

За словами керівника застави капітана Олександра Бабаяна, більшість бійців користуються інтернетом як для перегляду телеканалів та новин, так і для комунікації з рідними.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України побудовано три телевежі: на горі Карачун поблизу Краматорська Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).


Перейти до списку публікацій