Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  19 Жовтня 2018, 16:10

МІП: Бренд Ukraine NOW представили на Форумі Дунайської стратегії ЄС у Софії

17-19 жовтня 2018 року за підтримки Міністерства інформаційної політики України українська делегація взяла участь у роботі 7-го Форуму Стратегії ЄС для Дунайського регіону, який пройшов у Софії (Болгарія).

До складу делегації увійшли радник Міністра інформаційної політики України Мирослав Ільяш та директор Місцевої Асоціації органів місцевого самоврядування «Стратегія ЄС для Дунайського регіону» Юрій Маслов.

На форумі було представлено єдиний бренд України Ukraine NOW, розроблений в рамках роботи Комісії з питань популяризації України при МІП.

18 жовтня українська сторона провела круглий стіл «Інформаційне позиціонування. Виклики та загрози в інформаційному просторі Дунаю: єдина стратегія безпеки як гарантія захисту», під час якого було проведено аналіз інформаційних атак РФ через наявні підконтрольні інформаційні ресурси на територіях країн Дунайської стратегії ЄС - Німеччини, Болгарії, Угорщини, Словенії, Румунії, Молдови та інших.

«Росія поширює через підконтрольні ЗМІ інформацію деструктивного характеру, спрямовану на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в Придунайському регіоні, розпалювання національної ворожнечі між багатонаціональними осередками, які компактно проживають в країнах ЄС, а також придунайських регіонах України», - зазначив М. Ільяш.

Українська сторона вийшла із конкретними пропозиціями щодо створення дієвого механізму протидії інформаційним загрозам, джерелом яких є агресивна політика РФ, та відпрацювання Концепції інтеграції придунайських регіонів в єдине інформаційне поле.

В рамках Форуму пройшла виставка «Україна: історії успіху» - на 16 стендах були представлені успішні національні та транскордонні проекти, реалізовані в прикордонній зоні Одеської, Чернівецької, Закарпатської та Івано-Франківської областей.

Також було презентовано альманах «Фокус на Дунай», який відображає позитивні зрушення та реформи в Україні та комплексне бачення подальшої участі нашої країни в реалізації Дунайської стратегії ЄС.


Перейти до списку публікацій