Міністерство інформаційної політики України


МІП взяло участь у міжнародній конференції «Нас вбивали, бо ми українці» у Лісабоні

12 жовтня 2018 року у Лісабоні (Португалія) відбулася міжнародна конференція «Нас вбивали, бо ми українці», організована за ініціативи Посольства України в Португалії.

Участь у заході взяла головний спеціаліст сектору з питань просування України в світі Міністерства інформаційної політики України Софія Джуринська.

«У 2018 році Україна вшановує 85-ту річницю Голодомору. Міністерство інформаційної політики України сприяє розповсюдженню соціальної реклами та друкованих матеріалів, щоб населення України та увесь цивілізований світ знали, пам’ятали  та визнавали цей злочин проти людяності», - зазначила у своєму виступі С. Джуринська.

У конференції також взяли участь Посол України в Португалії Інна Огнівець, голова групи дружби Україна-Португалія Асамблеї Республіки Португалія Рікарду Бешіга, начальник Управління з питань закордонного українства та гуманітарного співробітництва МЗС України Лариса Дір, голова правління «Меморіалу ім. В. Стуса» Юрій Баланюк, депутат Міської Асамблеї м. Лісабон Аліна Галаш Хол де Бювінк, голова Спілки українців в Португалії Павло Садоха та інші.

Увечері 12 жовтня в одному із кінотеатрів Лісабону пройшов показ кінострічки «Кіборги», організований за підтримки Посольства України в Португалії.

Нагадаємо, що 3 березня 2017 року Асамблея Республіки Португалія схвалила Резолюцію щодо визнання Голодомору 1932-1933 рр. в Україні геноцидом українського народу.Адреса цієї сторінки: http://mip.gov.ua/news/2689.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове