Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  17 Жовтня 2018, 09:10

Публічне повідомлення

На 139-ту Асамблею Міжпарламентського союзу в Женеві, яка проходила 14-18 жовтня, для української делегації Міністерство інформаційної політики України замовило розробку та друк кількох брошур: «Бранці Кремля» та «Гібридна агресія Росії в світі».

Брошура «Гібридна агресія Росії» українською мовою відповідала технічному завданню, в той час як в англійській версії було допущено неприпустиму помилку, що сильно впливала на сприйняття тексту.

Завдяки швидкій реакції голови української делегації Бориса Тарасюка та народного депутата України Альони Шкрум, весь тираж цієї брошури було вилучено, і після повернення делегації в Київ – буде повернуто підприємству, яке готувало верстку до друку.

На вимогу Міністерства виконавець робіт за власні кошти надрукує весь тираж відповідно до технічного завдання і передасть його для використання в роботі під час міжнародних зустрічей українськими урядовцями і парламентарями.

МІП України додатково проводить внутрішню перевірку для того, щоб з’ясувати, чи не було в цій помилці провини співробітника відомства – з метою вжиття відповідних заходів і недопущення подібних помилок в майбутньому.


Перейти до списку публікацій