Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  17 Жовтня 2018, 10:10

МІП: Стрічка «Дякую» отримала спеціальну премію на кінофестивалі у Хорватії

Короткометражна стрічка «Дякую», ідея створення якої належить Міністерству інформаційної політики України, відзначена спеціальною премією Special awards на кінофестивалі Zagreb Tourfilm Festival (м. Загреб, Хорватія).

«Стрічка «Дякую» була відправлена на фестиваль в Загреб ще в квітні цього року. Ми були єдиними представниками з України», - розповіла радник Міністра інформаційної політики України з питань міжнародної комунікації Марина Соботюк.

На фестивалі у Загребі стрічку презентували режисер Денис Євстигнейкін та лінійний продюсер Дана Себесевич.

Всього на фестивалі було представлено 807 фільмів з 91 країни, у тому числі з Перу, Іспанії, Азербайджану, Греції, Франції, Італії, Португалії та інших.

Zagreb Tourfilm Festival є престижним міжнародним фестивалем кіно про туризм і подорожі. Він входить в співтовариство CIFFT, учасниками якого є 18 кінофестивалів по всьому світу.

Нагадаємо, 11 липня 2018 року презентація стрічки «Дякую» відбулася у Європейському університеті Віадріна (Франкфурт-на-Одері, Німеччина).

22 червня стрічку «Дякую» показали в рамках II Міжнародного кінофестивалю «БРУКІВКА» в Кам’янці-Подільському, де вона отримала приз глядацьких симпатій як «найкращий професійний фільм». 20 червня показ «Дякую» відбувся в Палаці Незалежності Португалії у Лісабоні.

Раніше стрічка посіла друге місце у номінації «Туристичний напрямок - Регіон» на 11-му Міжнародному фестивалі туристичних фільмів Tourfilm Riga 2018 у Ризі (Латвія). «Дякую» також виграла у номінації «найкращий монтаж» на щомісячному міжнародному фестивалі Short to the point (Румунія).

«Дякую» показує Україну очима японського туриста як цікаву, гостинну, самобутню країну з захопливими пейзажами та багатою історією. Стрічку зняла Best Friends Film на замовлення МІП.


Перейти до списку публікацій