Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  16 Жовтня 2018, 11:10

Д. Золотухін взяв участь у форумі з кібербезпеки HackIT 4.0

8-11 жовтня у Києві пройшов наймасштабніший у Східній Європі форум, присвячений питанням кібербезпеки, - HackIT 4.0. Захід, організований компанією Hacken, об'єднав фахівців з безпеки даних та блокчейну, підприємців та «білих хакерів».

У рамках форуму відбулась конференція, на якій виступило близько 50 спікерів з України, Франції, Великобританії, Канади, Китаю, Туреччини, Румунії та інших країн.

Під час виступу на відкритті конференції заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін зазначив, що МІП продовжує працювати над проблемою кібербезпеки України у трьох напрямках - комунікаційному, освітньому та законодавчому.

Зокрема, вдосконалюється система кризових комунікацій, яка є визначальною для мінімізації наслідків під час різного роду кібератак.

Також, МІП опікується питанням кіберграмотності, особливо в органах державної влади, оскільки провідна більшість усіх вразливостей інформаційних систем ґрунтується саме на людському факторі.

Щодо законодавчого аспекту, за словами Д. Золотухіна, значної уваги заслуговує модель розкриття вразливостей Responsible disclosure, зокрема в державному секторі, нормативне забезпечення якої дало б змогу підвищити рівень кібербезпеки на національному рівні.


Перейти до списку публікацій