Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  12 Жовтня 2018, 15:10

МІП: Закон про суспільне телебачення та радіомовлення має виконуватись

10 жовтня 2018 року завідувач Сектору стратегічних комунікацій Міністерства інформаційної політики України Олексій Тарабукін взяв участь у міжнародній конференції «Незалежний та фінансово стабільний Суспільний мовник – невід’ємна частина демократичного суспільства», яка пройшла в будівлі Комітетів Верховної Ради України.

Метою заходу стало обговорення шляхів розвитку українського суспільного мовника, міжнародних стандартів та найкращих практик висвітлення суспільними мовниками діяльності органів державної влади.

«Позиція Міністерства інформаційної політики України незмінна - Закон має виконуватись», – підкреслив під час свого виступу О. Тарабукін.

Конференцію організувало ПАТ «НСТУ» спільно з Європейською мовною спілкою (EBU), Комітетом ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики України, проектом «Підтримка регіоналізації Суспільного мовлення в Україні» у співпраці з проектом Ради Європи «Зміцнення свободи медіа, доступу до інформації та посилення системи Суспільного мовлення в Україні».

У заході взяли участь народні депутати України, міжнародні та національні експерти Ради Європи, представники Європейської мовної спілки (EBU) та суспільних мовників Європи, представники міжнародних організацій, посольств та інші.


Перейти до списку публікацій