Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  10 Жовтня 2018, 15:10

Освітні проекти МІП: В. Жемчугов зустрівся з учнями фізико-математичного ліцею КНУ ім. Шевченка

9 жовтня 2018 року радник Міністра інформаційної політики України, Герой України Володимир Жемчугов зустрівся з учнями Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Захід відбувся у рамках ініційованого МІП освітнього проекту «Бранці Кремля», спрямованого на національно-патріотичне виховання молоді.

До зустрічі, яка пройшла у форматі «відкритого мікрофона», долучилося близько 200 учнів закладу.

«Вам, живучи і навчаючись у столиці, може здаватись, що війна десь далеко, що вона зовсім не стосується вашого життя. Але, на жаль, ми маємо поруч державу-агресора, яка готова на все задля задоволення своїх імперських апетитів. Ця війна стосується кожного, і кожному з нас треба на своєму місці робити все задля спільної перемоги», - зазначив В. Жемчугов у розмові з ліцеїстами.

Під час заходу учням презентували документальний фільм «Бранці Кремля», створений телеканалом іномовлення UA|TV на замовлення МІП. Наприкінці зустрічі учасники отримали інформаційні матеріали, видані за підтримки Міністерства, зокрема, диски з повною версією стрічки.

Нагадаємо, що 3 жовтня відбулася зустріч В. Жемчугова з курсантами Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.


Перейти до списку публікацій