Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  9 Жовтня 2018, 10:10

МІП бере участь у командно-штабних навчаннях COREX 2018

Міністерство інформаційної політики України другий рік поспіль бере участь у міжнародних командно-штабних навчаннях із забезпечення стійкості функціонування різних секторів держави в кризових ситуаціях COREX 2018 (Coherent resilience 2018/Непорушна стійкість 2018), що проводяться у Національній академії внутрішніх справ України за сприяння Посольства Великої Британії.

8 жовтня 2018 року на відкритті навчань із вступним словом виступив заступник Міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін. Він наголосив на важливості проведення заходів такого рівня в умовах гібридної агресії з боку Росії.

«Одним із основних завдань COREX 2018 має бути комунікація представників державних структур та підтримка зв’язків у майбутньому задля швидкого реагування та прийняття рішень щодо кризових ситуацій», – зазначив Д. Золотухін.

В рамках навчань відбувся круглий стіл, на якому завідувач сектору стратегічних комунікацій МІП Олексій Тарабукін виступив з презентацією на тему «Розбудова спроможностей з кризових комунікацій та інформаційна безпека України: діяльність Міністерства інформаційної політики».

«Система кризових комунікацій потребує оновлення відповідно до сучасних загроз, що постали перед нашою державою, зокрема, це стосується питань кібербезпеки», – зауважив О. Тарабукін.

Командно-штабні навчання COREX 2018 триватимуть чотири дні. Учасники відпрацюють три сценарії забезпечення стійкості різних секторів держави у кризових ситуаціях у трьох групах. Представники МІП входять до групи кризових комунікацій.


Перейти до списку публікацій