Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  8 Жовтня 2018, 16:10

МІП: В одному з найбільших бізнес-центрів Токіо проходить фотовиставка про Україну

26 вересня 2018 року в одному з найбільших бізнес-центрів міста Токіо (Японія) – World Trade Center Building – розпочала роботу фотовиставка про Україну «Ukraine – Unique and Diverse», присвячена відзначенню 27-ї річниці незалежності України.

Проект за підтримки Міністерства інформаційної політики реалізувало Посольство України в Японії спільно з адміністрацією району Мінато та ІА «Укрінформ».

«Ми відібрали найкращі фотографії «Укрінформу» за весь час його роботи і відправили у Японію для друку. Ці фото чудово передають унікальність та різноманіття нашої країни», - зазначила радник Міністра інформаційної політики України  з питань міжнародної комунікації Марина Соботюк.

«Сподіваємося, що завдяки виставці наші японські друзі зможуть ознайомитися з красотами нашої держави та завдяки цьому відвідають її у найближчому майбутньому», - говорить Надзвичайний і Повноважний Посол України в Японії Ігор Харченко.

Церемонію відкриття виставки відвідали представники адміністрації району Мінато міста Токіо, адміністрація World Trade Center Building, студенти та викладачі японських ВНЗ, представники української громади в Японії, співробітники Посольства України в Японії, а також представники японської громадськості.

Виставка «Ukraine – Unique and Diverse» є однією з найбільших акцій з просування позитивного іміджу України в Японії. Очікується, що у період з 26 вересня по 31 жовтня з представленими на ній експонатами ознайомляться десятки тисяч людей.


Перейти до списку публікацій