Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  8 Жовтня 2018, 11:10

МІП в зоні ООС: На території Максимільянівської сільради в ефірі присутні українські канали

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Максимільянівської сільської ради Мар'їнського району Донецької області.

«В ефірі кілька українських каналів, але чимало «окупаційних». Т2 показує лише «ДНР»,  тому люди дивляться супутникове. Тарілки є десь у половини мешканців. З інтернетом усе добре - є і кабельний, і бездротовий», - повідомив радник Міністра інформаційної політики з питань відновлення мовлення, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

За словами секретаря сільради Вікторії Швець, люди у Максимільянівці активно користуються інтернетом і чекають нову телевежу в Гірнику.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України побудовано три телевежі: на горі Карачун поблизу Краматорська Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).


Перейти до списку публікацій