Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Анонси подій  >  8 Жовтня 2018, 08:10

9 жовтня відбудеться зустріч В. Жемчугова з учнями фізико-математичного ліцею КНУ ім. Шевченка

9 жовтня 2018 року в Українському фізико-математичному ліцеї Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться зустріч з радником Міністра інформаційної політики, Героєм України Володимиром Жемчуговим. Початок – о 15:00, в актовій залі.

Зустріч проходитиме у форматі «відкритого мікрофону» - кожен учень матиме змогу поставити питання і взяти участь у обговоренні. Під час заходу відбудеться презентація стрічки «Бранці Кремля», знятої на замовлення Міністерства інформаційної політики України.

Наприкінці зустрічі учасники отримають диски зі стрічкою та інші інформаційні матеріали.

Володимир Жемчугов — учасник спротиву російській агресії. З травня 2014 року - організатор та активний учасник руху опору проти російської окупації на Луганщині. З 29 вересня 2015 року по 17 вересня 2016 року знаходився у полоні бойовиків так званої "ЛНР". У полон потрапив з важким пораненням внаслідок підриву на розтяжці. Активний учасник державних та волонтерських заходів в Україні та за кордоном, зокрема проводить військово-патріотичні лекції-бесіди зі школярами, курсантами, військовослужбовцями.


Перейти до списку публікацій