Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  5 Жовтня 2018, 17:10

Е. Джапарова: Потрібні санкції за порушення прав людини в окупованому Криму

5 жовтня 2018 року Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова взяла участь у четвертій зустрічі Комітету Асоціації ЄС–Україна, що пройшла у Києві.

На заході, зокрема, було розглянуто питання наслідків окупації Росією Криму та її агресії на Донбасі.

«Поінформували європейських партнерів щодо постійних, системних та невпинних порушень прав людини. На жаль, ці порушення безкарні, адже санкції за їх здійснення не запроваджені. Вважаємо, що правопорушення в окупованому Криму, яким присвячені десятки міжнародних резолюцій, сотні заяв та декларацій, мають стати частиною санкційних рішень», - зазначила Е. Джапарова.

У заході взяв участь виконавчий директор з питань Європи та Центральної Азії в Європейській службі зовнішніх дій Томас Майер-Хартінг, керівник Групи підтримки України в Європейській комісії Петер Вагнер, голова Представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі, генеральний директор Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів Ольга Стефанішина, представники європейських інституцій, українських міністерств та відомств.


Перейти до списку публікацій