Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  4 Жовтня 2018, 14:10

МІП: UA|TV приєднався до чеської та словацької платформи SledovaniTV

Телеканал Мультимедійної платформи іномовлення України UATV став доступним на SledovaniTV, одній із найбільших платформ чеського та словацького інтернет-телебачення.

SledovaniTV було засновано у 2013 році, спочатку у Чехії, а потім – у Словаччині. Платформа працює з інтернет-провайдерами, які пропонують своїм клієнтам IPTV.

IPTV дозволяє записувати програми або переглядати їх в інтернеті за допомогою SmartTV, Web, мобільних пристроїв чи телевізійних приставок.

За офіційними даними компанії, SledovaniTV.cz та SledovanieTV.sk співпрацюють із близько 400 інтернет-провайдерами та пропонують понад 150 телевізійних каналів.

Раніше, наприкінці вересня, UA|TV став доступним в Індонезії. Новим партнером телеканалу став індонезійський провайдер мультимедійних сервісів PT. Digdaya Duta Digital, який надає послуги телебачення під брендом Dens.TV.

Телеканал іномовлення України посів своє місце серед міжнародних мовників у пакеті International та тепер доступний підписникам Dens.TV у столиці країни, Джакарті, та її околицях.


Перейти до списку публікацій