Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  4 Жовтня 2018, 11:10

Освітні проекти МІП: В. Жемчугов зустрівся з курсантами Військового інституту КНУ ім. Шевченка

3 жовтня 2018 року радник Міністра інформаційної політики України, Герой України Володимир Жемчугов зустрівся з курсантами Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Зустріч пройшла у рамках ініційованого МІП освітнього проекту «Бранці Кремля», спрямованого на національно-патріотичне виховання молоді.

«Я захоплююсь вами, адже ви обрали таку відповідальну, небезпечну та мужню професію військовослужбовця. Можливо, не так складно носити мундир, а от бути військовим за своїм покликанням — справа не з легких. Тим паче коли у ваш дім приходять окупанти, і це вимагає від вас негайних, рішучих дій», - сказав В. Жемчугов курсантам.

У заході взяли участь більше 350 курсантів, кожен з них міг поставити запитання і приєднатися до обговорення.

Під час зустрічі студентам презентували документальний фільм «Бранці Кремля», створений телеканалом іномовлення UA|TV на замовлення МІП. Наприкінці заходу учасники отримали інформаційні матеріали, видані за підтримки Міністерства.

Нагадаємо, що 2 жовтня В. Жемчугов зустрівся зі студентами історичного та філософського факультетів Київського національного університету імені Тараса Шевченка.


Перейти до списку публікацій