Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  3 Жовтня 2018, 11:10

Е. Джапарова: Україна потребує підтримки Польщі у протистоянні гібридній агресії РФ

2 жовтня 2018 року у арт-хабі ІА «Укрінформ» відбулася зустріч Першого заступника Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарової з журналістами польських ЗМІ.

Е. Джапарова розповіла їм про діяльність Міністерства у сфері протистояння гібридній агресії РФ та інформаційної реінтеграції окупованих територій. Зокрема, вона окреслила основні положення підготовленої МІП Стратегії інформаційної реінтеграції Криму, яка має бути схвалена Урядом вже найближчими місяцями.

Перший заступник Міністра закликала польських журналістів до об’єктивного висвітлення подій в Україні.

«Можливості Росії та України неспівставні. Тому ми дійсно потребуємо підтримки Польщі та інших країн – продовженням санкцій, забезпеченням територіальної цілісності України, засудженням російської агресії», - зазначила вона.

Е. Джапарова також звернула увагу представників польських медіа на намагання Росії використовувати для гібридної війни міжнародні платформи, зокрема щорічну нараду ОБСЄ з огляду виконання зобов’язань держав-учасниць у людському вимірі (OSCE HDIM), яка проходить у Варшаві.

З журналістами також поспілкувалися радник Міністра інформаційної політики України з питань інформаційної реінтеграції Криму Юлія Каздобіна та директор зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Національної суспільної телерадіокомпанії України Вікторія Сидоренко.


Перейти до списку публікацій