Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  3 Жовтня 2018, 09:10

Освітні проекти МІП: В. Жемчугов зустрівся зі студентами КНУ ім. Шевченка

2 жовтня 2018 року радник Міністра інформаційної політики України, Герой України Володимир Жемчугов зустрівся зі студентами історичного та філософського факультетів Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Захід відбувся у рамках ініційованого МІП освітнього проекту «Бранці Кремля», спрямованого на національно-патріотичне виховання молоді.

«Коли я був в полоні, окупанти не могли зрозуміти, як сильно ми, українці, можемо любити свободу, свій дім, свою країну. Заради кращого життя своїх дітей та внуків ми готові віддати життя», - розповів В. Жемчугов студентам.

До зустрічі, яка пройшла у форматі «відкритого мікрофона», долучилося понад 200 студентів. Під час заходу їм презентували документальний фільм «Бранці Кремля», створений телеканалом іномовлення UA|TV на замовлення МІП.

Наприкінці зустрічі учасники отримали інформаційні матеріали, у числі яких диски з повною версією стрічки «Бранці Кремля», брошури Prisoners of the Kremlin та двотомники Данила Яневського «Проект «Україна». Відомі історії нашої держави», видані за підтримки МІП.

Нагадаємо, що 25 вересня відбулася зустріч В. Жемчугова зі студентами Київського університету імені Бориса Грінченка.


Перейти до списку публікацій