Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  2 Жовтня 2018, 17:10

Д. Золотухін: Цифрова обізнаність є необхідною для держслужбовців

2 жовтня 2018 року заступник Міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін взяв участь у роботі спеціалізованої конференції Cybersecurity Legal Conference, з якої офіційно розпочався Український місяць кібербезпеки.

Виступаючи на першій сесії конференції «Рік дії нового закону про кібербезпеку: як бізнесу виконати вимоги держави та уникнути штрафних санкцій», Д. Золотухін зазначив, що надзвичайно важливими питаннями у сфері кібербезпеки, окрім нормативної бази, є повноцінне інформування та комунікації. «Адже основною метою більшості кібератак є не лише нанесення шкоди інфраструктурі, а й поширення інформації та нанесення репутаційних ризиків», - підкреслив він.

Заступник Міністра інформаційної політики також додав, що не менш актуальним на сьогодні є питання кібергігієни осіб, що займають посади державної служби. «Цифрова обізнаність в наш час є  такою ж необхідною для держслужбовця, як і вільне володіння державною мовою», - сказав він.

Під час дискусії щодо підвищення рівня кібербезпеки у державному та приватному секторі Д. Золотухін звернув увагу на модель розкриття вразливостей Responsible disclosure, яка широко використовується у розвинених країнах та мінімізує ризики кібератак.

У конференції взяли участь представники державних органів, провідні юристи, комплаєнс-офіцери, спеціалісти з безпеки та IT.


Перейти до списку публікацій