Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  2 Жовтня 2018, 15:10

Мультимедійній платформі іномовлення України – три роки

Колектив Міністерства інформаційної політики України вітає телеканал Мультимедійної платформи іномовлення України UA|TV з нагоди третьої річниці початку мовлення.

«Три роки тому почав працювати наш канал іномовлення. За цей час була зроблена значна робота – сформована потужна команда, запущені проекти власного виробництва п’ятьма мовами, постійно розширюється присутність у світі, розпочалося мовлення на окуповані території. А головне те, що UA|TV дійсно став для іноземців джерелом об’єктивної і актуальної інформації про Україну. Колеги, пишаємося вами та разом йдемо до перемоги!», - зазначив у своєму привітанні Міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

Нагадаємо, телеканал UA|TV почав працювати 1 жовтня 2015 року. Правовим підґрунтям для його роботи є розроблений Міністерством інформаційної політики Закон України «Про систему іномовлення України», прийнятий Верховною Радою 8 грудня та підписаний Президентом 28 грудня 2015 року.

Канал транслює новини та програми власного виробництва через супутникові та кабельні мережі п’ятьма мовами - українською, англійською, російською, арабською та кримськотатарською.


Перейти до списку публікацій