Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  2 Жовтня 2018, 16:10

А. Біденко презентував бренд Ukraine NOW у Нью-Йорку

1 жовтня 2018 року в Нью-Йорку відбулася конференція «Україна зараз: виклики та можливості» (Ukraine Now: Challenges and Opportunities).

Захід організувало Міністерство інформаційної політики України спільно з Американо-українською діловою радою (USUBC) для презентації перед західною діловою спільнотою реформ, що відбуваються в Україні. Перша зустріч у такому форматі, на якій представники українських міністерств і відомств представили свої здобутки, відбулася в Лондоні 23 липня.

Під час конференції у Нью-Йорку державний секретар МІП Артем Біденко презентував єдиний бренд Ukraine NOW, який втілює в собі нові підходи та структурні реформи в усіх сферах суспільного життя України.

«Це лише початок довгого шляху представлення нової України за кордоном. В основі єдиного бренду лежить концепція можливостей, концепція країни без кордонів, країни "стартапів", країни, де свобода для людей є найбільшою цінністю», - зазначив А. Біденко.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян та в.о. Міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіли представникам ділових кіл про реформи у своїх сферах та закликали їх розширювати свою присутність в українських проектах. У свою чергу президент USUBC Морган Уільямс зауважив, що інтерес західних компаній до українського ринку зростає.

Нагадаємо, 23 липня 2018 року у Музеї Лондона Міністерство інформаційної політики України провело круглий стіл «Інновації та можливості в Україні зараз» (Innovation and opportunity in Ukraine now), присвячений обговоренню потенціалу України у контексті глобальної економіки.

10 травня 2018 року Уряд схвалив бренд Ukraine NOW, розроблений українською агенцією Banda в рамках роботи Комісії з питань популяризації України при Міністерстві інформаційної політики.


Перейти до списку публікацій