Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  2 Жовтня 2018, 12:10

Е. Джапарова відвідала з робочим візитом Херсон

27-28 вересня 2018 року Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова побувала з робочим візитом у Херсоні.

Е. Джапарова та радник Міністра інформаційної політики України з питань інформаційної реінтеграції Криму Юлія Каздобіна зустрілися з головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим та обговорили інформаційні виклики регіону, мовлення телевежі на Чонгарі та боротьбу з російською пропагандою.

«Херсонщина межує з окупованим Кримом, і до 2014 року мовлення на півдні області велося з нині захопленої Росією телевежі у Яни Капу (Красноперекопську). Тому інформаційне посилення регіону та мовлення на окуповані території є ключовими питаннями з погляду забезпечення внутрішнього поясу інформаційної безпеки», - зазначила Перший заступник Міністра.

Окрім того, Е. Джапарова взяла участь у роботі круглого столу «Інформаційна агресія РФ проти України: історичні паралелі та сучасний вимір», який пройшов у приміщенні Херсонського аграрного університету.

На заході були презентовані розсекречені матеріали Державного галузевого архіву СБУ, які свідчать про сплановану діяльність спецслужб та політичного керівництва СРСР, спрямовану на знищення національної  ідентичності українців, маніпуляції громадською думкою та застосування репресій щодо населення України.

В рамках візиту Е. Джапарова дала інтерв’ю місцевим теле- та радіостанціям, а також презентувала документальну стрічку «Бранці Кремля», зняту на замовлення МІП телеканалом іномовлення UA|TV.


Перейти до списку публікацій