Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  1 Жовтня 2018, 15:10

МІП: У Запоріжжі відбувся перший регіональний семінар «Медіа без упереджень: слова мають значення»

1 жовтня 2018 року у Запоріжжі для представників регіональних медіа Запорізької та Дніпропетровської областей пройшов семінар «Медіа без упереджень: слова мають значення».

Семінар ініціювало та організувало Міністерство інформаційної політики України разом з проектом «Свобода медіа в України», що впроваджується в межах спільної програми Ради Європи та Європейського Союзу «Партнерство заради належного врядування», та ГО «Ліга захисту прав жінок».

Захід став першим з чотирьох регіональних семінарів, які планується провести цієї осені. Ще три пройдуть в Ужгороді, Сумах та Рівному.

У рамках семінару провідні експерти українського медіапростору провели панельні дискусії та майстер-класи з питань протидії сексизму і стереотипам у медіа та рекламі, гендерної компетентності та журналістики, чутливої до національних спільнот України.

З метою підвищення обізнаності фахівців,  які працюють у медіа, розроблено порадник з практичними кейсами та рекомендаціями,  які допоможуть орієнтуватися у ключових елементах висвітлення соціально чутливих питань та у використанні етично-коректних слів та виразів при створенні якісних інформаційних матеріалів.

Завідувач сектору з питань європейської інтеграції Міністерства інформаційної політики України Людмила Василенко у своєму вступному слові зазначила, що формування чутливої та толерантної журналістики є важливим елементом становлення європейських стандартів медіа в Україні.


Перейти до списку публікацій