Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  28 Вересня 2018, 08:09

МІП в зоні ООС: На території Новоолексіївської сільради в ефірі присутні 13 українських каналів

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Новоолексіївської сільської ради Волноваського району Донецької області.

«Село знаходиться за 12 км від лінії розмежування. В ефірі – три маріупольських канали, «Інтер», ТРК «Україна», ТЕТ, СТБ, ICTV, 5 канал, Новий канал, К1, НТН та М1. Якість сигналу залежить від розташування та налаштування антен», - повідомив радник Міністра інформаційної політики з питань відновлення мовлення, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

За словами землевпорядника сільради Валентини Данилик, більшість мешканців дивиться цифрове телебачення Т2, близько половини людей має кабельне, ще у 15% - є супутникові антени. «Раніше були російські канали, та зараз вже немає. Люди шукали, щоб дивитись футбол, але не змогли впіймати», - говорить вона.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України побудовано три телевежі: на горі Карачун поблизу Краматорська Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).


Перейти до списку публікацій