Міністерство інформаційної політики України


А. Біденко: Свобода слова є найвищою цінністю для української влади

18 вересня 2018 року державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко взяв участь у VIII засіданні Парламентського комітету асоціації між Україною та Європейським Союзом у Івано-Франківську.

У своєму виступі він розповів про системну роботу, яку веде українська влада у напрямку забезпечення свободи засобів масової інформації та створення належних умов для роботи журналістів.

«Свобода слова та право журналіста на професію - найвищі цінності для української влади сьогодні. Свідченням цього є активна підтримка Платформи Ради Європи для захисту журналістики та безпеки журналістів, постійна робота зі сприяння журналістській спільноті», - зазначив А. Біденко.

Держсекретар МІП також підкреслив необхідність розвитку саморегулювання українських ЗМІ.

Участь у VIII засіданні Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС взяли його співголови Даріуш Розатті та Микола Княжицький, голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук, заступник голови обласної ради Сергій Басараб, голова Представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі, депутати Європарламенту та народні депутати України.Адреса цієї сторінки: http://mip.gov.ua/news/2609.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове