Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  18 Вересня 2018, 12:09

Д. Золотухін: Агресія Росії загрожує всім країнам євроатлантичного регіону

17 вересня 2018 року заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін взяв участь у 7-му Євроатлантичному Форумі «Порядок денний солідарності у часи трансатлантичної нестабільності», організованому Інститутом Євро-Атлантичного співробітництва за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.

У своєму виступі на сесії, присвяченій військовому та невійськовому реагуванню на безпекові виклики, Д. Золотухін зазначив, що Росія мілітаризує низку невоєнних факторів для здійснення гібридної агресії.

«Для досягнення своїх цілей Кремль активно використовує засоби масової інформації та соціальні мережі, енергетичний тиск, маніпуляції правами людини та питанням ЛГБТ, культурні події, художні та документальні фільми, а також вплив церкви. Таким чином, агресія Росії загрожує всім країнам євроатлантичного регіону», – пояснив заступник Міністра.

Він також підкреслив необхідність об’єднання зусиль з метою ефективного обміну досвідом протидії гібридним загрозам серед зацікавлених структур.

У рамках Форуму українські й іноземні високопосадовці, представники дипломатичного корпусу в Україні та експерти профільних громадських організацій обговорили питання співробітництва України з ЄС та НАТО, безпеки у євроатлантичному регіоні, а також гібридних загроз, зокрема інформаційної агресії з боку Російської Федерації.


Перейти до списку публікацій