Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  15 Вересня 2018, 10:09

МІП в зоні ООС: На території Новоекономічної селищної ради в ефірі присутні 3 українські канали

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Новоекономічної селищної ради Покровського району Донецької області.

«На аналогову антену ловить лише три українські канали – 1+1, СТБ та «Інтер». Один дістає від колаборантів. У цифровій мережі Т2 – 60-65 телеканалів, як українських, так і окупаційних. У якийсь момент нічого, окрім Т2, у селищі не показувало. Люди сподіваються, що з появою нової телевежі якість сигналу покращиться, кількість українських каналів у ефірі зросте, а сепаратистські канали зникнуть», - повідомив радник Міністра інформаційної політики з питань відновлення мовлення, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

За словами голови селищної ради Тетяни Хлопяник, близько 30% мешканців мають супутникові тарілки, також у селищі є провідний інтернет.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України побудовано три телевежі: на горі Карачун поблизу Краматорська Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).


Перейти до списку публікацій