Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  15 Вересня 2018, 07:09

МІП: 15 вересня фестиваль української музики «Твоя Країна fest» пройде у Мукачеві

15 вересня 2018 року у Мукачевому (Закарпатська область) за підтримки Міністерства інформаційної політики України пройде фестиваль української музики «Твоя Країна fest». Початок – о 18:00 у Парку Перемоги.

Свої пісні для мешканців та гостей міста виконуватимуть гурти «Мандри», «Антитіла» та GrozovSka Band, Марія Бурмака та Gypsy Lyre.

«Попередній концерт у рамках фестивалю відбувся у Конотопі, недалеко від кордону з Росією. Тепер їдемо у Мукачево - до кордону з Угорщиною. Наша країна велика, і якісна сучасна українська музика має звучати скрізь, у всіх її куточках», - розповів лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко (Фома).

Концерт у Мукачевому стане вже п’ятим у рамках фестивалю «Твоя Країна fest», попередні чотири пройшли у Ізмаїлі, Генічеську, Маріуполі та Конотопі.

«Наш фестиваль збирає тисячі людей, які після нього виходять, наспівуючи українські пісні та вигукуючи українські гасла. Ми хочемо через такі фестивалі прищепити любов до української музики, української мови, об’єднати всіх українців навколо своєї культури», - зазначила радник Міністра інформаційної політики України  з питань міжнародної комунікації Марина Соботюк.

Нагадаємо, 8 вересня 2018 року фестиваль української музики «Твоя Країна fest» відбувся у Конотопі (Сумська область), неподалік від кордону з Росією, 24 серпня 2018 року - у прифронтовому Маріуполі (Донецька область). 11 серпня фестиваль пройшов у Ізмаїлі, на кордоні з Румунією, 18 серпня – у Генічеську, неподалік від адмінмежі з окупованим Кримом.

22 вересня фестиваль приїде у Новоселицю (Чернівецька область, кордон з Румунією і Молдовою), 29 вересня – у Сарни (Рівненська область, кордон з Білоруссю).

Основна мета «Твоя Країна fest» – донести сучасну українську музику у найвіддаленіші куточки України, які артисти нечасто включають у свої гастрольні графіки.


Перейти до списку публікацій