Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  15 Вересня 2018, 10:09

МІП: Стрічку «Дякую» показали на фестивалі «День Японії» у Києві

7-8 вересня 2018 року на території Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського відбувся 5-й ювілейний фестиваль «День Японії». В рамках заходу пройшов показ стрічки «Дякую», знятої на замовлення Міністерства інформаційної політики України.

Як розповіла радник Міністра інформаційної політики України з питань міжнародної комунікації Марина Соботюк, восени стрічка вийде на великі екрани, а до кінця року - буде викладена у вільному доступі в інтернеті. Тим часом, за її словами, Міністерство закордонних справ України поширює короткометражку про українські пригоди японського професора через дипломатичні представництва у світі.

«Всі хочуть вже скоріше отримати стрічку у вільний доступ. Ми до кінця грудня викладемо її, а поки ще «Дякую» є учасником фестивалів. Найближчий - в Запоріжжі, далі на черзі - Хорватія», - зазначила М. Соботюк.

П'ять локацій фестивалю «День Японії» - це 6 виставок, більше 30 майстрів японських мистецтв, щонайменше 300 виставкових експонатів та десятки захоплюючих активностей. Гості мали змогу відвідати виставки японського дизайну та інтерактивного мистецтва, майстер-класи від японського фотографа та професора ікебани з Молдови, заняття з японської мови та каліграфії, показові виступи бойових мистецтв і танців, концерт японських барабанів та інші заходи.

Фестиваль пройшов за підтримки Посольства Японії в Україні, Міністерства інформаційної політики України та Київської міської державної адміністрації.

Нагадаємо, 11 липня 2018 року презентація стрічки «Дякую» відбулася у Європейському університеті Віадріна (Франкфурт-на-Одері, Німеччина).

22 червня стрічку «Дякую» показали в рамках II Міжнародного кінофестивалю «БРУКІВКА» в Кам’янці-Подільському, де вона отримала приз глядацьких симпатій як «найкращий професійний фільм». 20 червня показ «Дякую» відбувся в Палаці Незалежності Португалії у Лісабоні.

Раніше стрічка посіла друге місце у номінації «Туристичний напрямок - Регіон» на 11-му Міжнародному фестивалі туристичних фільмів Tourfilm Riga 2018 у Ризі (Латвія). «Дякую» також виграла у номінації «найкращий монтаж» на щомісячному міжнародному фестивалі Short to the point (Румунія).

«Дякую» показує Україну очима японського туриста як цікаву, гостинну, самобутню країну з захопливими пейзажами та багатою історією. Стрічку зняла Best Friends Film на замовлення МІП.


Перейти до списку публікацій