Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  10 Вересня 2018, 08:09

МІП в зоні ООС: Прикордонники під Маріуполем забезпечені українським цифровим ТБ

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території одного з підрозділів Державної прикордонної служби України поблизу Маріуполя (Донецька область).

«Телевізорами обладнані навчальні приміщення і кімнати відпочинку, підключено повний пакет Т2», - повідомив радник Міністра інформаційної політики з питань відновлення мовлення, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

За словами начальника відділу майора Олександра Прокопова, на території є кабельний інтернет, а також повне покриття 3G, тому головним засобом отримання інформації для прикордонників є смартфони.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України побудовано три телевежі: на горі Карачун поблизу Краматорська Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).


Перейти до списку публікацій