Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  7 Вересня 2018, 14:09

МІП підтримало всеукраїнський флешмоб на захист Олега Сенцова та інших бранців Кремля

7 вересня 2018 року у прес-центрі ІА «Укрінформ» за підтримки Міністерства інформаційної політики України відбулася прес-конференція щодо результатів всеукраїнського флешмобу на підтримку Олега Сенцова та інших бранців Кремля.

«Олегу Сенцову і всім політичним в’язням зараз надзвичайно важко – і фізично, і психологічно. Потужний тиск іде з усіх сторін. І якщо кожен з нас може зробити хоч щось, хай найменшу дрібницю – це вже крок. Тому, звичайно, ми не можемо не допомагати. Це спільна перемога всіх, хто хоче врятувати Олега. Перемога громадянського суспільства – акторів, чиновників, спортсменів. І нам не треба зупинятися, треба рухатися вперед», - зазначив під час заходу державний секретар МІП Артем Біденко.

У прес-конференції взяли участь актриса театру та кіно Римма Зюбіна, ініціаторка глобальної акції #SaveOlegSentsov Олександра Матвійчук, акторка театру та кіно Олеся Жураковська,  співзасновник ГО «Спільна перемога» Олександр Соколинський та радник Міністра молоді та спорту  України, співзасновник ГО «Спільна перемога» Володимир Бульба.

Нагадаємо, після старту флешмобу, до якого долучилися відомі актори, музиканти та спортсмени, петиція із закликом звільнити Олега Сенцова, зареєстрована на сайті Білого дому, за декілька днів зібрала більше 100 тисяч підписів.


Перейти до списку публікацій