Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  6 Вересня 2018, 10:09

МІП: У Польщі відкрилась фотовиставка «Україна. Подолання»

4 вересня 2018 року у місті Криниця-Здруй (Польща) в рамках XXVIII Економічного форуму відкрилась фотовиставка «Україна. Подолання», співорганізатором якої є Міністерство інформаційної політики України.

Виставка ілюструє проходження і подолання Україною найжорсткіших викликів сьогодення – окупації частини території, збройної та інформаційної агресії з боку РФ, а також показує відродження господарського потенціалу нашої держави.

Українські та іноземні фотографи зафіксували пікові моменти у долі учасників Революції Гідності, захисників територіальної цілісності на Сході України, дітей, які втратили батьків, та, водночас, радість від перемоги, внутрішній запал до збереження ідеалів Майдану, цінування митей - тут і зараз.

«Попри російську агресію, Україна вистояла як сильна, незалежна держава, яка готова змінюватись і змінюється на краще. Саме про це наша виставка. І це ми намагаємось доносити до західних партнерів усіма доступними засобами», - зазначив державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко.

Фотовиставка проходитиме у Парафіяльному домі греко-католицької церкви св. ап. Петра і Павла (ul. Zdrojowa 8; 33-380 Krynica Zdrój) до 8 вересня.

Організатором проекту є благодійний фонд "Інститут громадської дипломатії". Презентація проекту у Криниці-Здруй під час Економічного форуму пройшла за сприяння Посольства України в Польщі.


Перейти до списку публікацій