Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  5 Вересня 2018, 11:09

МІП: 8 вересня фестиваль української музики «Твоя Країна fest» пройде у Конотопі

8 вересня 2018 року у Конотопі (Сумська область) за підтримки Міністерства інформаційної політики України пройде фестиваль української музики «Твоя Країна fest». Початок – о 17:00 на проспекті Миру біля Центрального парку культури та відпочинку.

Неподалік від кордону з РФ звучатимуть пісні у виконанні Фоми та гурту «Мандри», гуртів «Антитіла» та GrozovSka Band, Марії Бурмаки та Gypsy Lyre.

«Ми хочемо згуртувати людей і дати їм маркери для національної самоідентифікації. Ми всі - українці. Це наша країна, наша культура, наша мова, наша музика», - підкреслив лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко (Фома).

Концерт у Конотопі стане вже четвертим у рамках фестивалю, попередні три пройшли у Ізмаїлі, Генічеську та Маріуполі і зібрали тисячі глядачів.

«Вже в цю суботу запрошуємо всіх охочих, і не лише мешканців Конотопу, послухати якісну українську музику та весело провести час», - зазначила радник Міністра інформаційної політики України  з питань міжнародної комунікації Марина Соботюк.

Основна мета «Твоя Країна fest» – донести сучасну українську музику у найвіддаленіші куточки України, які артисти нечасто включають у свої гастрольні графіки.

Нагадаємо, у прифронтовому Маріуполі (Донецька область) «Твоя Країна fest» відбувся у День Незалежності, 24 серпня 2018 року. Як відзначив Міністр інформаційної політики України Юрій Стець, «це своєрідна подяка тим, хто відстоював і відстоює Україну».

11 серпня фестиваль пройшов у Ізмаїлі, на кордоні з Румунією, 18 серпня – у Генічеську, неподалік від адмінмежі з окупованим Кримом. 15  вересня фестиваль приїде в Мукачево (Закарпатська область, кордон з Угорщиною), 22 вересня – у Новоселицю (Чернівецька область, кордон з Румунією і Молдовою), 29 вересня – у Сарни (Рівненська область, кордон з Білоруссю).


Перейти до списку публікацій