Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  3 Вересня 2018, 09:09

МІП: У Києві відбувся Fashion Tech Summit

1-2 вересня у Києві на території ЦУМу за підтримки Міністерства інформаційної політики України пройшов освітній захід нового формату - Fashion Tech Summit.

Виступаючи на відкритті заходу державний секретар МІП Артем Біденко розповів про перспективи, які відкриває використання єдиного бренду Ukraine NOW.

«Єдиний бренд України є повністю відкритим для застосування в усіх сферах, він належить українському народу. І ми хочемо, щоб усі українці - підприємці, артисти, туристи, прості громадяни - ставали агентами бренду і демонстрували світові, що Україна є сучасною європейською країною, країною можливостей і інновацій», - зазначив він.

Fashion Tech Summit 2018 - новий формат освітнього заходу, який покликаний створити платформу для взаємодії fashion, креативних і tech індустрій.

Учасниками заходу стали представники Snapchat, Pinterest, 500 Startups, McKinsey & Company, Stanford University, IDEO тощо. Під час Fashion Tech Summit свої кейси представили українські компанії Banda Agency, Kasta, MacPaw, Concepter та інші.

В рамках Fashion Tech Summit також вперше відбувся конкурс стартапів, які об'єднують креативні ідеї та технології.


Перейти до списку публікацій