Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  29 Серпня 2018, 17:08

Д. Золотухін прочитав лекцію слухачам міжнародної літньої школи Resilience League Summer School

29 серпня 2018 року заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін виступив з лекцією перед слухачами міжнародної літньої школи з інформаційної безпеки та національно-патріотичного виховання Resilience League Summer School.

Тема виступу стосувалася небезпечних глобальних трендів в кампаніях ворожої дезінформації. «Найважливіше – це не просто займати оборонну позицію та реагувати на дезінформаційні атаки, гасити пожежі. Нині важливо діяти і комунікувати проактивно, просуваючи свій наратив, для протидії відповідним загрозам», - зазначив Д. Золотухін.

Щодо питання ефективності російської пропаганди заступник Міністра зауважив: «Міністерство інформаційної політики наразі готує до презентації проект, який має розвінчати усі фейки та міфи, які протягом минулих п’яти років тиражували російські пропагандисти про Україну. Це допоможе в подальшому активніше і більш точно протидіяти російській інформаційній загрозі».

Resilience League Summer School – міжнародний форум молодих професіоналів, які цікавляться питаннями інформаційної та комунікаційної безпеки. Провідні фахівці і визнані експерти з України та країн Балтії розглядають ключові тенденції існуючих інформаційних загроз та діляться власним досвідом з протидії ворожим маніпуляціям.


Перейти до списку публікацій