Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  29 Серпня 2018, 10:08

МІП в зоні ООС: На території Полтавської сільради в телеефірі присутні 12 українських каналів

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Полтавської сільської ради Костянтинівського району Донецької області.

«На ефірну антену ловить чимало українських каналів – щонайменше 12. Щодо «деенерівських» важко сказати, бо ніхто з місцевих не признається», - повідомив радник Міністра інформаційної політики з питань відновлення мовлення, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

За словами старости села Євгена Маслова, у Полтавці більшість мешканців користується інтернет-телебаченням, супутникових антен - небагато.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України побудовано три телевежі: на горі Карачун поблизу Краматорська Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).


Перейти до списку публікацій