Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  29 Серпня 2018, 09:08

МІП: Телеканал іномовлення UA|TV збільшив свою присутність у Молдові

Телеканал іномовлення UA|TV, який є частиною Мультимедійної платформи іномовлення України, з’явився в мережі кабельного та інтернет-провайдера Республіки Молдова StarNet.

StarNet – другий за величиною оператор телекомунікацій Молдови, який надає послуги інтернету, телефонного зв’язку і телебачення на всій території Республіки.

Телевізійне портфоліо компанії містить понад 170 каналів, а абонентська база цього року сягнула 77 тисяч домогосподарств.

UA|TV доступний абонентам StarNet у всіх пакетах в HD-якості.

«Наш канал іномовлення розширює свою присутність в сусідній Молдові, де проживають сотні тисяч етнічних українців. Продовжуємо активну роботу у напрямку збільшення мережі покриття UA|TV у світі», - зазначив державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко.

Нагадаємо, що телеканал UA|TV почав працювати 1 жовтня 2015 року. Правовим підґрунтям для його роботи є розроблений Міністерством інформаційної політики Закон України «Про систему іномовлення України», прийнятий Верховною Радою 8 грудня та підписаний Президентом 28 грудня 2015 року.

Канал транслює новини та програми власного виробництва через супутникові та кабельні мережі п’ятьма мовами - українською, англійською, російською, арабською та кримськотатарською.


Перейти до списку публікацій