Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  23 Серпня 2018, 19:08

А. Біденко: Героїзація української армії – одна із цілей МІП

22-23 серпня 2018 року у Києві в Мистецькому арсеналі пройшов Міжнародний волонтерський та ветеранський форум «Там, де ми - там Україна». Міністерство інформаційної політики України стало співорганізатором заходу.

Державний секретар МІП Артем Біденко виступив на тематичній панелі форуму «Напрямок героїзації української армії, ветеранів та вшанування пам’яті». Він розповів про комунікаційні проекти Міністерства у сфері популяризації Збройних сил України.

«Героїзація захисників України, формування в суспільстві гордості за тих героїв, які зараз захищають нашу незалежність, - це одна із важливих цілей діяльності Міністерства інформаційної політики. Для цього ми використовуємо усі наявні в нас інструменти соціальних комунікацій», – зазначив А. Біденко.

Мета форуму – висвітлити необхідність формування коректних та ефективних державних політик у сфері соціалізації ветеранів та залучити представників влади до цього процесу.

22 серпня роботу форуму відкрив виступ Президента України Петра Порошенка.

Серед учасників - представники більше 120 ветеранських та волонтерських організацій з різних регіонів України та з-за кордону.

Співорганізатори форуму – благодійні фонди «Інформаційно-координаційний центр» та «Повернись живим», партнери – Комітет ВР України з питань УБД та учасників АТО, а також Постійна делегація України в Парламентської асамблеї НАТО.


Перейти до списку публікацій