Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  22 Серпня 2018, 10:08

МІП в зоні ООС: Територія Мирноградської міськради забезпечена українським кабельним телебаченням

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Мирноградської міської ради Донецької області.

«90-95% міста покриті кабельним телебаченням, дехто дивиться Т2. Соціальний кабельний пакет з 27 каналів коштує 35 гривень на місяць», - повідомив радник Міністра інформаційної політики з питань відновлення мовлення, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

Він додав, що вартість повного кабельного пакету з 77 каналів (+100 цифрових) складає 75 грн/міс.

За словами міського голови Олександра Брикалова, усі мешканці мають можливість при бажанні провести у свої домівки кабельний інтернет, проблем з доступом до українських ЗМІ у місті немає.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).


Перейти до списку публікацій