Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  21 Серпня 2018, 12:08

МІП: Стрічка «Дякую» вийшла до фіналу Запорізького міжнародного кінофестивалю

Короткометражна стрічка «Дякую», знята на замовлення Міністерства інформаційної політики України, увійшла до списку фіналістів Національної конкурсної програми Запорізького міжнародного кінофестивалю 2018 (ZIFF'18).

Стрічка боротиметься за перше місце у номінації «Найкращий український ігровий фільм». Кінофестиваль відбудеться у Запоріжжі 21-23 вересня 2018 року.

«Міністерство йде за планом у промоції стрічки «Дякую». До кінця року ми ще не раз будемо презентувати її як в Україні, так і за її межами», - зазначила радник Міністра інформаційної політики України з питань міжнародної комунікації Марина Соботюк.

Зокрема, 8 вересня показ «Дякую» відбудеться в Японському культурному центрі при Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського у рамках «Дня Японії». У жовтні стрічка поїде до Хорватії на Zagreb Tourfilm Festival.

Нагадаємо, 11 липня 2018 року презентація стрічки «Дякую» відбулася у Європейському університеті Віадріна (Франкфурт-на-Одері, Німеччина).

22 червня стрічку «Дякую» показали в рамках II Міжнародного кінофестивалю «БРУКІВКА» в Кам’янці-Подільському, де вона отримала приз глядацьких симпатій як «найкращий професійний фільм». 20 червня показ «Дякую» відбувся в Палаці Незалежності Португалії у Лісабоні.

Раніше стрічка посіла друге місце у номінації «Туристичний напрямок - Регіон» на 11-му Міжнародному фестивалі туристичних фільмів Tourfilm Riga 2018 у Ризі (Латвія). «Дякую» також виграла у номінації «найкращий монтаж» на щомісячному міжнародному фестивалі Short to the point (Румунія).

«Дякую» показує Україну очима японського туриста як цікаву, гостинну, самобутню країну з захопливими пейзажами та багатою історією. Стрічку зняла Best Friends Film на замовлення МІП.


Перейти до списку публікацій