Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  21 Серпня 2018, 09:08

Е. Джапарова відвідала філії НСТУ у Житомирі, Рівному та Луцьку

16-17 серпня 2018 року Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова у складі делегації наглядової ради та менеджменту ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (НСТУ) відвідала з робочим візитом Житомирську, Рівненську та Волинську філії НСТУ.

Учасники делегації ознайомились з творчо-виробничими та господарськими процесами філій, оглянули робочі кабінети, студії, приміщення й території, поспілкувались із колективами. За підсумками візиту було відзначено низку позитивних творчих та адміністративних зрушень.

«Є позитивні зрушення, зокрема в радіо. На кожній філії, де були, є конкретні факти збільшення радіомовлення та зростання аудиторії, її "молодшання". Особисто вважаю, що радіомовлення в Україні недооцінене. Це набагато дешевший інструмент суспільної консолідації та культивації певних цінностей. Особливо в умовах окупації та дефіциту бюджету», - зазначила Е. Джапарова.

Серед проблем регіональних філій вона назвала якісне технічне забезпечення, створення власного контенту, зарплатний фонд, потребу у навчанні та підвищенні кваліфікації персоналу тощо.

Візит на регіональні філії НСТУ відбувся в рамках Проекту Ради Європи в Україні «Зміцнення свободи медіа, доступу до публічної інформації та посилення системи суспільного мовлення в Україні».


Перейти до списку публікацій