Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  20 Серпня 2018, 12:08

МІП: Фестиваль української музики «Твоя Країна fest» пройшов біля адмінмежі з окупованим Кримом

18 серпня 2018 року на Площі Відродження у Генічеську (Херсонська область) пройшов фестиваль «Твоя Країна fest», організований за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

Справжнє свято української музики неподалік від адміністративної межі з окупованим Кримом влаштували Фома та «Мандри», «Тартак», Марія Бурмака, Gypsy Lyre та Іванка Червінська. Концерт відвідали тисячі жителів та гостей Генічеська. Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв під час концерту повідомив, що дехто з гостей приїхав з території окупованого півострова.

"Після дзвінка Міністра інформаційної політики Юрія Стеця зі словами "Ми хочемо, за підтримки Міністерства, до вас на територію, впритул наближену до окупованого Криму, направити найкращі таланти України", я про себе сказав: "Боже, дякую, що ми не забуті, адже нам тут конче необхідне українське мистецтво". Ми сьогодні радіємо всім талантам, які присутні тут", - сказав у виступі на відкритті у Генічеську фестивалю "Твоя Країна fest" голова Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов.

Основна мета фестивалю – донести якісну сучасну українську музику у найвіддаленіші куточки України, які артисти нечасто включають у свої гастрольні графіки.

«У нас немає завдання всіх негайно зараз українізувати. У нас є завдання просто бути самими собою... Найкращий варіант – це культура, найкращий варіант – це фестивалі, це спілкування, це подорожі по всій Україні людей з усієї України, щоб ми один одного знали, бачили і відчували", - сказав ведучий концерту, лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко (Фома).

«Я дуже задоволена зустріччю з генічанами. Я відчула якусь таку теплоту», - поділилась враженнями від концерту Народна артистка України Марія Бурмака. «Сьогодні публіка – одна з найбільш приємних, з якими мені доводилось працювати. Мені подобається, що у таких містах, в яких і не очікуєш, буде так гарно сприйматися українська народна пісня», - зазначила у свою чергу співачка Іванка Червінська.

Наступний концерт фестивалю «Твоя Країна fest» відбудеться 24 серпня - на День Незалежності - у прифронтовому Маріуполі.

Нагадаємо, 11 серпня «Твоя Країна fest» пройшов у Ізмаїлі (Одеська область, кордон з Румунією).

8 вересня фестиваль приїде у Конотоп (Сумська область, кордон з Росією), 15  вересня – в Мукачево (Закарпатська область, кордон з Угорщиною), 22 вересня – у Новоселицю (Чернівецька область, кордон з Румунією і Молдовою), 29 вересня – у Сарни (Рівненська область, кордон з Білоруссю).


Перейти до списку публікацій