Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  17 Серпня 2018, 14:08

МІП в зоні ООС: Територія Донської селищної ради повністю забезпечена українським кабельним телебаченням

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Донської селищної ради Волноваського району Донецької області.

«Селище має і кабельне телебачення, і кабельне інтернет-ТБ. Є дешевий кабельний пакет на 14 каналів, що коштує 14 гривень на місяць, пакет з 60 каналів - 45 гривень. Досвід цього і інших прифронтових сіл показує, що саме створення кабельних теле- і інтернет мереж в зоні ООС найкраще вирішує проблему інформаційного голоду і протистоїть медійному тиску окупантів», - повідомив радник Міністра інформаційної політики з питань відновлення мовлення, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

Він додав, що вартість кабельного пакету 14 грн/міс. – це найдешевша пропозиція для населення за весь час моніторингу.

За словами в.о. керуючими справами селищної ради Людмили Тасбаш, проблем з доступом до українських ЗМІ у Донському немає.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).


Перейти до списку публікацій