Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  13 Липня 2018, 13:07

МІП: Стрічку «Дякую» показали у Німеччині

11 липня 2018 року у Європейському університеті Віадріна (Франкфурт-на-Одері, Німеччина) відбулася презентація короткометражної стрічки «Дякую», знятої на замовлення Міністерства інформаційної політики України.

Захід відвідали дипломати, викладачі, українські та іноземні студенти, прихильники української та східноєвропейської культури. Стрічка справила позитивне враження на численну аудиторію.

Нагадаємо, 22 червня стрічку «Дякую» показали в рамках II Міжнародного кінофестивалю «БРУКІВКА» в Кам’янці-Подільському, де вона отримала приз глядацьких симпатій як «найкращий професійний фільм». 20 червня показ «Дякую» відбувся в Палаці Незалежності Португалії у Лісабоні.

Раніше стрічка посіла друге місце у номінації «Туристичний напрямок - Регіон» на 11-му Міжнародному фестивалі туристичних фільмів Tourfilm Riga 2018 у Ризі (Латвія). «Дякую» також виграла у номінації «найкращий монтаж» на щомісячному міжнародному фестивалі Short to the point (Румунія).

«Дякую» показує Україну очима японського туриста як цікаву, гостинну, самобутню країну з захопливими пейзажами та багатою історією. Стрічку зняла Best Friends Film на замовлення МІП. «Дякую» також презентували в Токіо, Києві, Харкові, Острозі та Львові.


Перейти до списку публікацій