Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  3 Серпня 2018, 16:08

Media Teenz: Минув перший тиждень курсу медіаграмотності для школярів

30 липня – 3 серпня 2018 року пройшов перший тиждень курсу медійної грамотності та культури для підлітків у рамках проекту Media Teenz.

Слухачі курсу прослухали низку семінарів та лекцій, під час яких ознайомилися з головними стандартами роботи журналістів, такими як дотримання балансу думок, достовірність та точність подачі інформації.

Лекторами першого тижня виступили, зокрема, голова правління ГО «Громадське радіо» Андрій Куликов та заступник генерального директора УНІА «Укрінформ» Марина Сингаївська.

Нагадаємо, 30 липня 2018 року у арт-хабі ІА «Укрінформ» стартував проект Media Teenz, в рамках якого відбудеться низка семінарів та лекцій з основ медійної грамотності та культури для підлітків.

Ініціатором проекту виступило Міністерство інформаційної політики спільно з ГО «Укрмедіа» та Київським молодіжним центром. Курс триватиме до 10 серпня.

Програма школи складається з лекцій, практичних занять та захисту дипломного проекту. У рамках проекту учасники прослухають лекції за темами: форми та види ЗМІ; аналіз та перевірка інформації; створення власної редакції; створення та підготовка контенту; блогінг; фото- та відеоконтент; безпека в інтернеті; основи піару в медіа; тренди соціальних мереж, робота в Facebook та Instagram; актуальні освітні можливості для молоді, написання резюме та мотиваційних листів.


Перейти до списку публікацій