Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  30 Липня 2018, 15:07

МІП запустило курс медіаграмотності для школярів Media Teenz

30 липня 2018 року у арт-хабі ІА «Укрінформ» стартував проект Media Teenz, в рамках якого відбудеться низка семінарів та лекцій з основ медійної грамотності та культури для підлітків.

Ініціатором проекту виступило Міністерство інформаційної політики спільно з ГО «Укрмедіа» та Київським молодіжним центром. Курс триватиме до 12 серпня.

«Одна з наших найголовніших цілей - трансформація свідомості, мотивації та освіти молоді. Цей проект - про формування відкритого та захищеного суспільства, і це надзвичайний виклик сучасності», - зазначила Перший заступник Міністра інформаційної політики Еміне Джапарова.

Вона додала, що МІП планує масштабувати курс і проїхатись з ним по областях України.

Програма школи складається з лекцій, практичних занять та захисту дипломного проекту. У рамках проекту учасники прослухають лекції за темами: форми та види ЗМІ; аналіз та перевірка інформації; створення власної редакції; створення та підготовка контенту; блогінг; фото- та відеоконтент; безпека в інтернеті; основи піару в медіа; тренди соціальних мереж, робота в Facebook та Instagram; актуальні освітні можливості для молоді, написання резюме та мотиваційних листів.

Протягом 2-х тижнів відомі фахівці з різних галузей медіа працюватимуть над базовими навичками студентів, які необхідні майбутнім журналістам та блогерам.


Перейти до списку публікацій