Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  26 Липня 2018, 10:07

МІП в зоні ООС: На території Гришинської сільради в телеефірі присутні понад 10 українських каналів

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Гришинської сільської ради Покровського району Донецької області.

«Проблем з ефірним телебаченням немає, зі звичайної аналогової антени можна дивитися понад десяток українських телеканалів. Але є загроза того, що у випадку переходу на цифру, люди дивитимуться більш доступне російське телебачення. Таким чином, ускладнення доступу до вітчизняних ЗМІ у прифронтовій зоні може зашкодити національній безпеці», - повідомив радник Міністра інформаційної політики з питань відновлення мовлення, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

За словами голови Гришинської сільради Олександра Черкашина, близько 75% мешканців села мають супутникові антени.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).


Перейти до списку публікацій