Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  20 Липня 2018, 13:07

МІП в зоні ООС: На території Покровської сільради в телеефірі присутні понад 10 українських каналів

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Покровської сільської ради Мангушського району Донецької області.

«Головна проблема села – екологія, а щодо інформаційного забезпечення – проблем немає. В основному, жителі користуються кабельним телебаченням, показує більше 100 каналів. Пенсіонери дивляться Т2 або ефір з понад 10 каналами», - повідомив радник Міністра інформаційної політики з питань відновлення мовлення, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

За словами секретаря Покровської сільради Ольги Волкової, вартість пакету кабельного телебачення з інтернетом складає 150 гривень на місяць.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).


Перейти до списку публікацій