Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  18 Липня 2018, 09:07

МІП в зоні ООС: На території Родинської міськради українські канали присутні в кабельній мережі

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Родинської міської ради Покровського району Донецької області.

«Проблеми з якістю і кількістю ефірного мовлення тут вирішені раз і назавжди – українське кабельне та інтернет-телебачення є в кожній квартирі», - повідомив радник Міністра інформаційної політики з питань відновлення мовлення, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

За словами в.о. міського голови Катерини Андрійченко, у мешканців Родинського немає проблем з отриманням актуальної інформації та доступом до українських телеканалів.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).


Перейти до списку публікацій