Міністерство інформаційної політики України


МІП: Представлено проект з встановлення горизонтальних зв'язків між регіонами України

12 липня 2018 року у прес-центрі ІА «Укрінформ» відбулася прес-конференція на тему "Міцні горизонтальні зв'язки між регіонами - запорука міцності держави", присвячена підсумкам турне Донбасом творчих колективів, підопічних Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА.

Турне відбулося за сприяння Міністерства інформаційної політики України, за участі ГО "Українська ініціатива" та на запрошення керівництва Головного управління Національної поліції в Донецькій області.

«У нас йде не тільки фізична війна, а й інформаційна. За роки радянської влади на Донбасі виросло декілька поколінь, які не асоціюють себе з Україною. І зараз нам необхідно повернути місцевому населенню розуміння того, що Донбас – це Україна», - зазначив радник Міністра інформаційної політики України Володимир Жемчугов.

У прес-конференції також взяли участь директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА Олександр Левочко та голова правління ГО "Українська ініціатива" Юрій Косенко.

Турне чернігівських творчих колективів відбулося 4-7 липня. Заходи пройшли у Маріуполі, Сартані, Волновасі й Мар'їнці.Адреса цієї сторінки: http://mip.gov.ua/news/2492.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове